بهره برداری از فاز اول پروژه تجهیز و توسعه بیمارستان حضرت زین العابدین(علیه السلام)

پروژه های حرم مطهر

2021-03-27

429 بازدید

 
آستان قدس حسینی فاز اول پروژه تجهیز و توسعه بیمارستان حضرت زین العابدین(علیه السلام) را به مناسبت سالروز میلاد حضرت امام سجاد (علیه السلام) افتتاح کرد.
شيخ عبد المهدی كربلایی، نماینده مرجعیت عالی و متولی شرعی آستان قدس حسینی گفت: این پروژه های درمانی در راستای حمایت از تلاشهای بیمارستانهای دولتی و مراکز بهداشتی است.
وی افزود: اقدامات توسعه شامل افزودن سالنهای مراقبت، دستگاههای پزشکی و خدمات متنوع به علاوه جذب کادر پزشکی عراقی و خارجی بود.
شيخ عبد المهدی كربلایی تصریح کرد: بیمارستانهای فوق تخصص دیگر در شهر کربلا از جمله بیمارستان تخصصی بیماریهای سرطانی به زودی در کربلا افتتاح می گردد.
ستار الساعدی، رئیس سازمان بهداشت و آموزش پزشکی آستان قدس حسینی، نیز گفت: با تجهیز و توسعه بیمارستان تخصصی امام زین العابدین (عليه السلام) عملهای جراحی تخصصی و پیچیده در داخل عراق انجام خواهد پذیرفت.
وی افزود: این بیمارستان خدمات رایگان بسیاری را ارائه می دهد. به طوری که خدمات ارائه شده آن به شهروندان در همه استانهای عراق بیش از نه میلیارد دینار عراق ارزیابی می شود. علاوه بر این عملهای جراحی تخصصی و پیچیده ای با همکاری و هماهنگی وزارت بهداشت عراق انجام می شود.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر