پروژه احداث مدارس نمونه (الوارث) مراحل پایانی را طی می کند

پروژه های حرم مطهر

2015-03-03

6130 بازدید

شرکت خیرات السبطین وابسته به آستان قدس حسینی ، 92 درصد از مراحل احداث مدرسه نمونه (الوارث) را در زمینی به مساحت (هفت هزار) مترمربع به پایان رساند.
طلال فائق الکمالی ،عضو شورای اداری آستان قدس حسینی و ناظر پروژه، در گفتگویی با خبرنگار وبسایت آستان قدس حسینی در این باره اظهار داشت: تعلیم و تعلم و ساخت نسلی با شخصیت و دارای فرهنگ و افکار صحیح یکی از مهمترین راههای پیشرفت و ارتقای جامعه است، لذا احداث اینگونه مدارس نمونه برای نسل جدید که مبنی بر اساس علمی و فرهنگی و آموزشی اسلامی و قرآنی است، می تواند نقش بسزایی در ارتقای جامعه داشته باشد.
وی افزود: ایجاد زمینه رشد علمی و پرورشی، الهام گرفتن از بصیرت اسلامی و قرآنی در کسب علم، و ارتقای سطح معرفت دانش آموزان از اهداف تاسیس این مدارس نمونه است.
كمالی با بيان اينكه مدارس نمونه (الوارث) با هدف ارتقای سطح آموزشی از وسایل مدرن آموزشی، ارتباطی، و انواع فعالیت های فوق برنامه در جدول آموزشی خود استفاده میکنند، افزود: اين طرح شامل دو مدرسه پسرانه و دخترانه است که هر ساختمان هفت طبقه می باشد و ساعت کاری این مدارس با 1200 دانش آموز ، از هشت صبح لغایت دو بعدازظهر خواهد بود.
وی همچنین افزود: پس از اعلام نیاز مدرسه مبنی بر استخدام معلمان جهت تکمیل پرسنل آموزشی، مجموعه ای از مجرب ترین آموزگاران از ميان

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر