بیش از یک میلیارد و دویست میلیون دینار عراقی هزینه جراحیهای رایگان صورت پذیرفته در بیمارستان زین العابدین (علیه السلام) وابسته به آستان قدس حسینی

اخبار وتقارير

2021-07-03

356 بازدید

مدیریت بیمارستان زین العابدین (علیه السلام) وابسته به آستان قدس حسینی اعلام نمود که در شش ماهه اول سال جاری میلادی به مقدار بیش از یک میلیارد و دویست میلیون دینار عراقی عمل جراحی رایگان صورت گرفته است. 
 
به گزارش سایت رسمی آستان قدس حسینی، در نیمه اول سال جاری میلادی بیش از سه هزار و بیست و پنج معاینه بیمار و عمل جراحی رایگان صورت گرفته است که هزینه آن بیش از یک میلیارد و دویست میلیون دینار عراقی برآورد شده است. 
 
مدیریت بیمارستان افزود: از جمله عملهای جراحی رایگان می توان به پیوند کلیه و عمل قلب کودکان و بزرگسالان اشاره نمود و این بیمارستان دارای کادر متخصص از پزشکان مجرب عراقی و خارجی است.
 
لازم به ذکر است که آستان قدس حسینی با نظر به رهنمودهای نماینده مرجعیت عالی و متولی شرعی آستان قدس حسینی به احداث بسیاری از پروژه های خدمت رسانی و بهداشتی اقدام نموده است و بدین ترتیب خدمات پزشکی رایگان به شهروندان و به ویژه خانواده های شهداء و مستضعفان ارائه می دهد.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر