عرضه نرم افزار جنه الوارث توسط آستان قدس حسینی با امکانات پخش زنده و زیارت به نيابت

اخبار وتقارير

2021-04-13

721 بازدید

 
 
 
همزمان با ماه مبارک شعبان، موسسه رسانه‌ای دیجیتال امام حسین (علیه السلام)، وابسته با بخش رسانه آستان قدس حسینی یک برنامه الکترونیکی موسوم به جنة الوارث راه‌اندازی نمود.
یاسر طالقانی مدیر این موسسه در گفتگو با وبسایت رسمی آستان قدس حسینی اظهار داشت: موسسه رسانه‌های دیجیتال امام حسین (علیه السلام) وابسته به بخش رسانه آستان قدس حسینی، نرم‌افزار جنة الوارث را در ماه مبارک شعبان از طریق فروشگاه Apple و (Google play store) در اختیار علاقمندان قرار داده است.
وی توضیح داد: این نرم‌افزار حاوی خدمات متعدد و متنوعی است که از آن جمله می‌توان به پخش زنده از حرمهای مطهر، زیارت به نیابت و همچنین امکان زیارت آنلاین اشاره نمود. اعلان اوقات شرعی و مناسبتهای مذهبی، کلیپهای ویدئویی، ادعیه و زیارتنامه‌ و ... از دیگر امکانات این نرم‌افزار است.
وی افزود: کادر مهندسی متخصصی در واحد برنامه‌نویسی، این نرم‌افزار را طراحی و تولید نموده‌اند و با افزودن امکانات جدید کار بر روی این نرم افزار به روز رسانی خواهد شد.
 
شایان ذکر است که موسسه رسانه‌های دیجیتال امام حسین (علیه السلام) وابسته به بخش رسانه آستان قدس حسینی، در تلاش است تا علاوه بر اطلاع‌رسانی درباره اخبار آستان قدس حسینی، دستاوردها و فعالیتهای این آستان قدس از طریق وبسایت رسمی آن، به صورتی فعال در راه‌اندازی خدماتی که یاری‌رسان علاقمندان است، فعالیت نماید. از جمله این خدمات می‌توان به فراهم نمودن امکان زیارت نیابتی، راه‌اندازی نرم‌افزار همبستگی همزمان با دعوت مرجع عالی دینی آیت الله سیستانی (مد ظله العالی) به همبستگی اجتماعی، فراهم نمودن بستر آموزشی در یوتیوب ویژه دانش‌آموزان دبیرستانی و راهنمایی برای جبران دروسی که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعلیق سیستم آموزشی از دست داده‌اند، اشاره نمود.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر