انتشار کتابی درباره مظلومیّت حضرت امام کاظم (علیه السلام) به همت آستان قدس حسینی در سالروز شهادت ایشان

اخبار وتقارير

2021-03-13

235 بازدید

 
همزمان با برگزاری مجلس عزا به مناسبت شهادت حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام) مرکز الحوراء زینب (علیهاالسلام) وابسته به آستان قدس حسینی، کتاب (قید قد کسر = بندی که شکسته شد) به قلم دکتر زينب عباس را منتشر کرد. 
ناظر عمومی این مرکز، سعد الدين البناء، در گفتگو با پایگاه رسمی خبری اظهار داشت: مرکز الحوراء زینب به تازگی و همزمان با سالروز شهادت امام موسی بن جعفر (علیه السلام) کتاب بندی که شکسته شد به قلم دکتر زینب عباس را منتشر نمود.
وی توضیح داد: صفحات این کتاب حاوی گزیده‌هایی از سیره مبارک امام کاظم (علیه السلام)، ظلم و ستم عباسیان و نمونه‌هایی از عصر حاضر است که به سبب الگوگیری از امام کاظم (علیه السلام) در زندانهای طاغوت زمان اسیر گشته‌اند.
وی افزود: این کتاب در مرکز نشر آستان قدس حسینی واقع در بین‌الحرمین موجود است همچنین ششصد و پنجاه نسخه از آن به بغداد ارسال شده و بخشی از آن نیز برای نشر در بصره رزرو شده است.
شایان ذکر است که مرکز الحوراء زینب (علیها السّلام)، برنامه‌های متعددی را در داخل و خارج از آستان قدس حسینی پیگیری می‌کند. از آن جمله می‌توان به رسیدگی به خانواده‌های شهدا و یتیمان و نیز ارائه دوره‌های حرفه‌ای همچون آموزش خیاطی، کامپیوتر و کمکهای اولیه اشاره نمود.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر