برافراشتن پرچم «یا حسین» در دانشگاهها و برخی مناطق عراق

اخبار وتقارير

2020-09-07

520 بازدید

 
به همت واحد جوانان آستان قدس حسینی ضمن برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السّلام) در برخی از دانشگاهها و دانشکده های عراق پرچم «یا حسین» برافراشته شد که مجموعه پرچمهای برافراشته شده به سی پرچم می رسد.
به گزارش سایت رسمی آستان قدس حسینی؛ محمد علی الربیعی مسئول واحد جوانان در این خصوص اظهار داشت: مراسم برافراشتن پرچم «یا حسین» طی برگزاری همایش سالانه «یا حسین» صورت می گیرد و امسال نیز با نظر به رهنمودهای مرجعیت عالی در خصوص اجرای دستور العملهای وزارت بهداشت از جمله عدم ایجاد تجمعات و رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک و دستکش، بدون حضور دانشجویان و فقط ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد.
وی افزود: هدف از برگزاری این همایش اعلام این مطلب است که پرچم امام حسین (علیه السلام) با سخت ترین شرایط که اکنون در حال سپری کردن آن هستیم همچنان برافراشته و شعائر برگزار خواهد شد. 
الربیعی ادامه داد: برافراشتن پرچم «یا حسین» امسال فقط به دانشگاهها محدود نشده است بلکه در مرکز شهرهای بابل، دیوانیه، میسان، بصره و همچنین در مقام رد الشمس در بابل و مقام حضرت امیرالمومنین (علیه السّلام) در بصره نیز برافراشته شده است.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر