تقدیر آستان قدس حسينى از مسئولان آرامگاه ویژه متوفیان کرونا در وادی السلام

اخبار وتقارير

2020-08-08

640 بازدید

 
هیأتی از آستان قدس حسینی با دستور شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده مرجعیت عالی و متولی شرعی آستان قدس حسینی جهت تقدیر از مسئولان آرامگاه جدید وادی السلام ویژه دفن قربانیان کرونا در نجف به آنجا اعزام شد.
 شیخ فاهم الابراهیمی، مسئول واحد آموزش و تبلیغات دینی وابسته به آستان قدس حسینی گفت: این بازدید به منظور پشتیبانی از تیپ رزمی امام علی (علیه السلام) که تدفین متوفیان مبتلا به کرونا را به رغم خطرات آن برعهده گرفتند، صورت گرفته است.
وی گفت: ما از آرامگاه وادی السلام نجف بازدید کردیم و از اوضاع و اقدام قهرمانانه و مهمی که این دلاوران انجام می دهند اطلاع کسب شد. همچنین این هیئت با ارائه هدایایی از حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) از کارکنان وادی السلام تقدیر کرد.
واحد تبلیغات و آموزش دینی وابسته به بخش امور دینی آستان قدس حسینی خدمات اجتماعی مختلفی را ارائه می‌کند از جمله شرکت در حل مشکلات قبایل و خانوادگی و ارائه کمکهای مالی و غیر نقدی به خانواده های آبرومند. این واحد همچنین نقش برجسته ‌ای در ارائه سبد غذایی به خانواده ها در جریان بحران کرونا داشته است و همچنان این اقدامات در راستای اجرای فراخوان مرجعیت عالی مبنی بر همبستگی اجتماعی ادامه دارد.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر