برگزاری دوره هاى آموزشى مهارت افزایی برای کارمندان آستان قدس حسينى به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران

اخبار وتقارير

2020-08-08

399 بازدید

 
بخش توسعه منابع انسانی آستان قدس حسينى از برگزاری سومین دوره آموزشی موسوم به «بنک الرجال» جهت مهارت افزایی کارمندان آستان قدس حسينى خبر داد.
حسنين الانباری، مسئول بخش آموزش و توسعه گفت: دوره بنک الرجال برنامه درسی مهارت افزایی است برای آموزش مدیران باکفایت در آینده. این سومین دوره آموزشی است که جمعی از کارمندان بعد از گذراندن مصاحبه و آزمونهایی در آن شرکت نموده اند.
نوار العزاوی، مدیر این برنامه آموزشی نیز مراحل مختلف این دوره آموزشی، نحوه عملکرد و جزئیات دوره و اقدامات انجام شده را شرح داد.  
وی گفت: برنامه درسى مرحله اول به شرکت کنندگان تحویل داده شد و به آنها بیست روز جهت مطالعه دروس مهلت داده ایم تا پس از آن آزمونهای کتبی و ارزیابی هایی صورت بگیرد.
العزاوى در ادامه توضیح داد: این دوره آموزشى حدود پنج ماه ادامه دارد و پنج مرحله ای بوده وشامل دروس عقیدتی، اخلاقی، مهارتهای رهبری و مدیریت و نیز فعالیتها و دوره های علمی و فرهنگی متعددی می شود که با دقت و توجه زیادی انتخاب شده اند. 
در پایان دوره هر شرکت کننده یک طرح فکری مهارتی قابل اجرا در محل کارش ارائه می دهد. همانگونه که ذکر شد بخش توسعه منابع انسانی پیشتر دو نوبت از برنامه بنک الرجال را اجرا کرد که سری اول ویژه آستان قدس حسینی در سال ۲۰۱۸ و سری دوم ويژه استان میسان در سال ۲۰۱۹ بوده است.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر